logo

50 x 92 cm / 1,5 Gözlü Damlalıklı Köşe Ankastre Evye (Model 341)

Ürün:

1,5 Gözlü Damlalıklı Köşe Ankastre Evye

Fiyat:

282,00 TL (Polisajlı)

 

305,00 TL (Dekorlu)

Ürünü Hemen Sipariş Edin...

Adınız Soyadınız:  

E-Mail Adresiniz:

Sabit Numaranız:

Cep Telefonunuz:

Adresiniz:

İl / İlçe:

Evyenizin yüzeyi nasıl olsun?

musluk

Ürün Bilgileri

eviye

 

1,5 GÖZLÜ DAMLALIKLI KÖŞE ANKASTRE EVYE

Ø Ebat : 50 x 92 cm
Ø Küvet : 34 x 41 x 20 / 21,8 x 27,3 x 14 cm
Ø Kalınlık: 0,80 mm
Ø Yüzey : Polisajlı / Dekorlu
Ø Paslanmaz çelik 18/10
Ø Çöp öğütücüsüne uygundur.

Ø 80 cm.lik mutfak dolaplarına uygundur.

Ø Sifon, klips ve conta setleri birlikte verilecektir, fiyata dahildir.

 

NOT: Formu doldurup sipariş verdiğinizde, siparişin bize ulaştığından emin olmak, stok durumunu ve teslim süresini öğrenmek vb için lütfen bizi arayarak siparişi teyid ediniz.

 

evyeevye

 

ÜRÜN HAKKINDA:
1. En iyi fiyat garantisi: Bu ürün EN İYİ FİYAT GARANTİLİ bir üründür, yani bu ürün en ucuz olarak bizde bulunmaktadır.
2. Kargo bedava: Ürünün kargosu bedavadır!

3. Hemen teslim: Stoklu mal, hızlı teslimat
4. Ödeme: Türkiye'nin her yerinde kapıda ödeme imkanı

5. Kalite: Ürünlerimiz 304 kalite (18/10) paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yani asit, tuz ruhu, kireç çözücü vb yüzey aşındırıcı maddelerle temas etmediği müddetçe, ürünler asla paslanmazlar. Ayrıca ürünlerimizin TSE, ce ve ISO 9001:2008 kalite sertifikaları bulunmaktadır.

6. Garanti: Ürünlerimiz paslanmaya karşı 2 yıl üretici garantisi altındadır. Bununla birlikte, paslanmaz çelik evye kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde, ürünlerimiz bir ömür paslanmadan kalacak; artık “sıkıldığınızda” evyenizi değiştirme ihtiyacı hissedeceksiniz.
7. (7 / 24) Sipariş ve Teslimat İmkanı: Cumartesi ve Pazar günleri de açığız. 7 gün 24 saat

sipariş verebilirsiniz, hazır stoğu olan ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul içi elden teslimat yapılabilir.

8. Evye Cilası BEDAVA: Özel kampanyamız çerçevesinde 250 TL ve üzeri alış verişlerde 15 TL değerindeki A.350 evye parlatma ve temizleme cilası bedelsiz olarak gönderilecektir.

9. Toplu Sipariş: Toplu siparişleriniz için özel fiyat sorunuz.

 

10. Diğer koşullar:
- Evyenin Yönü: Lütfen sipariş verdiğiniz anda musluk deliği isteyip istemediğinizi; istiyorsanız sağ damlalıklı mı, sol damlalıklı mı istediğinizi bildiriniz. Buna göre ürüne musluk deliği açılacaktır. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi Sıkça Sorulan Sorular kısmında görebilirsiniz.
- Aksesuar: Ürüne ait aksesuar talepleriniz için lütfen sorunuz. Sifon, tel sepet, doğrama tahtası, sıvı sabunluk, tapa, paslanmaz cilası, klips / conta seti vb bulunmaktadır. Aksesuarları görmek için tıklayınız.
- Teslim: Hazır stoğu olan ürünler aynı gün kargoya teslim edilir. Hazır stoğu olmayan ürünlerin siparişi verildikten sonra fabrikadan getirtme ve stok durumuna göre 3 - 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kullanım Şekli: Evyelerimizi asit, yoğun amonyak, kireç çözücü, pas çözücü, porçöz, tuz ruhu vb yüzey aşındırıcı kimyasallardan uzak tuttuğunuz takdirde, evyelerimiz ömür boyu paslanmazlar. Bu kimyasallar her türlü çeliğe aynı etkiyi gösterirler.
- İade ve Değişim Şartları: Bizimle alakası olmayan bir nedenden dolayı iade söz konusu olursa ilk ödenen kargo ile iade kargosu ürünü iade edene aittir; değişim söz konusu olursa geri gönderim kargosu ile 2. kez gönderim kargosu ürünü değiştirene aittir. Ürün üzerinde üretim hatası olması durumunda, hatanın satın alan tarafından fotoğrafla açıkça görüntülenip bunun tarafımızca onaylanmasına müteakip, ürünün kullanılmaması ve paketlemesine zarar verilmemesi koşuluyla ve iade kargosunun gönderene ait olması veya İstanbul depomuza bizzat gelinmesi koşuluyla ürünün iadesi yapılabilir. İade süresi 5 iş günüdür. Alıcı taraf sipariş verdiğinde bu şartı peşinen kabul etmiştir. Bu uygulama keyfi iadelerin önüne geçilmesi amacı taşır.

 

- Kullanım klavuzu ve evyelerle alakalı yararlı bilgiler için tıklayınız.

- Ürünle alakalı diğer detaylar için lütfen "Hakkımızda" sekmesini okuyunuz.

- Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için lütfen buradan mesaj gönderiniz.

 

 

Evyenizi iyi günlerde kullanınız...