logo

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Neden Ankastre Evyeci’yi tercih etmeliyim?
Cevap: Bizde fiyatlar piyasadan %15 ile %40 dolaylarında daha ucuzdur. Evyelerimiz ünlü ankastre markalarının evyeleriyle aynı kalitede, ancak onlara kıyasla çok uygun fiyatlıdır. Ayrıca sifon (gider takımı) veya klips/conta (montaj ekipmanı) için ekstra ödeme yapmazsınız, fiyatlarımıza dahildir. En önemlisi de kargo ücreti fiyatlara dahildir.

 

Soru: Ürünlerinizin piyasadan %15 ile %40 dolaylarında daha ucuz olmasının nedeni nedir?
Cevap: Ürünlerimiz spot olarak satışa sunulmaktadır. Bu nedenle öncelikle fiyatlara ek vergi vb maliyetler binmemektedir. Bunun yanında mağazacılık giderlerimiz “0” olduğundan, bunları özellikle fiyatların üzerine ekleyip, fiyatlarımızı şişirmiyoruz. Ayrıca maliyetlerimize çok cüzi kârlar ekliyoruz. Birçok ürünümüzde en iyi fiyat garantisi vardır.

 

Soru: Kalite konusunda ürünlerinize nasıl güvenebilirim?
Cevap: Genel olarak, ürünlerimiz Türkiye’nin en büyük yerli evye üreticisi Kromevye tarafından üretilmektedir. Kromevye ünlü yabancı ankastre ve evye markalarına fason ürün de veren bir firmadır; yani bu firmalar Kromevye’nin ürünlerini satmaktadır. Kromevye uluslararası kalite standartlarına sahip bir firmadır. Bu da ünlü ankastre firmalarına güvendiğiniz gibi, ürünlerimize güvenebileceğinizin bir göstergesidir. Kromevye’de kalite garanti altındadır…

 

Soru: Ürünlerinizin sahip olduğu kalite sertifikaları var mıdır?
Cevap: TSE, ce (Avrupa normlarına uygunluk belgesi) ve ISO 9001 (Yönetim kalitesi belgesi) vardır.

 

Soru: Evyeleriniz nasıl bir malzemeden üretilmektedir?
Cevap: Evyelerimiz AISI 304 diye tabir edilen, %18 krom ve %8-10 nikel ihtiva eden birinci sınıf paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bu da, paslanmaz çelik çatal ve bıçaklarınızın malzemesiyle aynı malzemedir.

 

Soru: Evyeleriniz hiç paslanır mı?
Cevap: Evyelerimiz sitemizde detaylarıyla açıkladığımız evye bakım ve kullanım klavuzuna uygun şekilde kullanıldığı takdirde asla paslanmazlar. Yani özetle, asit, amonyak vb paslanmaz yüzey aşındırıcı malzemelerden uzak tuttuğunuz takdirde, evyelerimizin üzerinde kalıcı lekeler ve paslanma meydana gelmeyecektir. Çatal ve bıçaklarınız için kullandığınız temizlik malzemeleriyle veya A350 gibi evye cilası ile evyelerinizin temizliğini yapabilirsiniz.

 

Soru: Evyelerinizin garanti süresi nedir?
Cevap: Evyelerimiz 2 yıl fabrika garantisi altındadır. Ancak yukarıda bahsedildiği gibi, evye bakım ve kullanım klavuzuna uygun kullanıldığı takdirde, bir ömür paslanmazlar.

 

Soru: Evye siparişi vermek için ne yapmam gerekiyor?
Cevap: 7/24 sipariş hattı olan 05316866375 no’lu telefonu arayıp detaylı şekilde evye siparişinizi verebilir, veya sitemizdeki sipariş formunu kullanabilirsiniz. Ancak en son siparişin alındığına dair teyid almanızda fayda vardır.

 

Soru: Evyelerinizin teslim süresi ne kadardır?
Cevap: Birçok ürünün sürekli stoğu vardır. Stoğu olan evyeler aynı gün veya takip eden iş günü içerisinde, olmayan evyeler ise 3 – 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. İstanbul içi siparişler elden teslim edilir.

 

Soru: Ayrıca kargo ücreti ödeyecek miyim?
Cevap: Hayır. Fiyatlarımıza kargo ücretleri dahildir. Dikkat edilirse piyasada uygun fiyatlı gibi görünen bazı evyelerin fiyatlarına kargo ücretleri dahil değildir. Kargo ücretleri dahil edildiğinde ise yüksek fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Ankastre Evyeci’den verdiğiniz siparişlerde cebinizden çıkacak olan para, sitemizde gördüğünüz fiyatlarla aynıdır, ekstra bir şey ödemezsiniz.

 

Soru: Ödeme ne şekilde yapılmaktadır? Hesabınıza havale yapmam gerekir mi?
Cevap: Kargo görevlisi ürünü adresinize getirdiğinde, ödemeyi kargo görevlisine kapıda yapabilirsiniz. Ürünü almadan önce hesabımıza havale yapmanızı talep etmeyiz, böylece havale masrafı da, kredi kartıyla işlem riski de üstlenmezsiniz.

 

Soru: Ürünlerinizden sürekli alım yapanlara özel şartlar sunuyor musunuz?
Cevap: Evet. Sürekli tedarik yapacak olan şahıs / firmalar, projelerinde talep ettikleri ürünlerin detaylarını verdikleri takdirde, özel şartlar sunabilmekteyiz.

 

Soru: Ürünlerinizi yakından nasıl görebilirim?
Cevap: Bir showroom olmasa da, stokta tuttuğumuz evyeleri gelip, ofisimizde görebilirsiniz. İletişim kısmında adresimiz yer almaktadır. Ancak yetkili arkadaşların ofiste olduğundan emin olmanız için, gelmeden önce teyid almanızda fayda vardır.

 

Sayfa 1 - Sayfa 2

 

Sorunuzun yanıtını bulamadıysanız, lütfen arayınız:

0212 551 53 33 / 0531 686 63 75