Kalite ve ucuzluk bir arada!

BÜYÜK KAFA TEKLİ SİFON SETİ
(TEK GÖZLÜ EVYELER İÇİN)

 • Tek gözlü evyelere genel olarak uygundur (çöp öğütücüsüne uygun (büyük) delikli olanlara).
 • Büyük kafalı 304 kalite paslanmaz çelik süzgeçlidir.
 • Evye süzgecini aşağı bastırdığınızda sifon deliğini tıkar. Böylelikle evyenin küvetini su ile doldurabilirsiniz. Süzgeci yukarı çektiğinizde suyu serbest bırakır ve böylece küvete doldurduğunuz suyu boşaltabilirsiniz.
 • Alt borusu taslıdır; kolayca açılıp, içinde biriken kirler kolayca temizlenebilir.
 • Taşmalık aparatı flex (esnek) körüklü olduğundan, montaj kolaylığı sağlar.
 • Üzerinde montaj şeklini gösteren kurulum şeması vardır.
 • Makina çıkışı vardır.
 • Küvet taşmalı olan sifonlarda taşmalık deliği iptal contası vardır.
 • Lütfen siparişi verirken evyenizin damlalık taşmalı mı, küvet taşmalı mı olduğunu belirtiniz.
 • Her türlü sorularınızı sormak için tıklayınız: (WhatsApp telefona eklemeden tıkla&sohbet)

NOT: Ürün özellikleri aynı kalmak üzere, modelinde küçük farklılıklar olabilir.

» SİPARİŞ FORMU:

* işaretli kısımların doldurulması zorunludur.
Help Text


NOT: Formu doldurup sipariş verdiğinizde, siparişin bize ulaştığından emin olmak, stok durumunu ve teslim süresini öğrenmek vb için lütfen bizi (0212) 551 53 33 veya (0531) 686 63 75 no’lu telefonlardan arayarak siparişi teyid ediniz.


ÜRÜN HAKKINDA:

 1. En iyi fiyat garantisi: Bu ürün EN İYİ FİYAT GARANTİLİ bir üründür, yani bu ürün en ucuz olarak bizde bulunmaktadır.
 2. Hemen teslim: Stoklu mal, hızlı teslimat
 3. Kargo: 9 – 12 TL arası
 4. (7 / 24) Sipariş ve Teslimat İmkanı: Cumartesi ve Pazar günleri de açığız. 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz, hazır stoğu olan ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul içi elden teslimat yapılabilir.
 5. Toplu Sipariş: Toplu siparişleriniz için özel fiyat sorunuz.
 6. Diğer Koşullar:
 • Teslim: Hazır stoğu olan ürünler aynı gün veya ertesi gün kargoya teslim edilir. Hazır stoğu olmayan ürünlerin siparişi verildikten sonra fabrikadan getirtme ve stok durumuna göre 3 – 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
 • Kullanım Şekli: Evyelerimizi asit, yoğun amonyak, kireç çözücü, pas çözücü, porçöz, tuz ruhu vb yüzey aşındırıcı kimyasallardan uzak tuttuğunuz takdirde, evyelerimiz asla paslanmazlar. Bu kimyasallar 304 kalite olan her türlü çeliğe aynı etkiyi gösterirler.
 • İade ve Değişim Şartları: Bizden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı iade söz konusu olursa ilk ödenen kargo ile iade kargosu ürünü iade edene aittir; değişim söz konusu olursa geri gönderim kargosu ile 2. kez gönderim kargosu ürünü değiştirene aittir. Ürün üzerinde üretim hatası olması durumunda, hatanın satın alan tarafından fotoğrafla açıkça görüntülenip bunun tarafımızca onaylanmasına müteakip, ürünün kullanılmaması ve paketlemesine zarar verilmemesi koşuluyla ve iade kargosunun gönderene ait olması veya İstanbul depomuza bizzat gelinmesi koşuluyla ürünün iadesi yapılabilir. İade süresi 5 iş günüdür. Alıcı taraf sipariş verdiğinde bu şartı peşinen kabul etmiştir. Bu uygulama keyfi iadelerin önüne geçilmesi amacı taşır.

Evyenizi iyi günlerde kullanın…

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.

İlk yorumlayan siz olun: “A.551 Tekli Sifon”

KARGO&ÖDEME: Ürünlerin kargo durumlarını ve size özel tekliflerimizi öğrenmek için arayın: (0531) 686 63 75, fiyatlar KAPIDA NAKİT ÖDEME'ye göre düzenlenmiştir. Kargo görevlisi ürünü kapınıza getirir, nakit olarak ödemeyi aldıktan sonra ürünü teslim eder. Bazen müşteri önce ürünü görüp, beğenirse almak, beğenmezse iade etmek eğiliminde oluyor; kargo görevlisi buna müsaade etmeyecektir. Çünkü koli açılır da, ürün iade edilmek istenirse, eskisi gibi geri paketlenemeyeceğinden, iade kargosu sırasında hasar riski artar ve bunu kargo firması üstlenmek zorunda kalır. Bu durumdan kaçınmak için, kargo görevlisi önce ödemeyi alır, sonra ürünü teslim eder. Eğer koli üzerinde bir hasar ibaresi varsa, kargo görevlisinden beklemesini rica edip (kendi inisiyatifindedir), onun şahitliğinde koliyi açmanızı öneririz. Eğer üründe hasar çıkarsa, hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı tutturulmaması durumu ve bunun sonuçlarından AnkastreEvyeci mesul değildir. Kargoda hasar görme ihtimalinin %1'den bile az olduğunu da belirtmek isteriz. FATURA: Özellikle kurumsal fatura isteyen firmaların, vergi dairesi ve vergi numarası bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. Sipariş esnasında belirtilmediği takdirde, faturalandırılamama durumundan AnkastreEvyeci mesul değildir.