Kalite ve ucuzluk bir arada!

ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU:


1,5 GÖZLÜ KÖŞE ANKASTRE EVYE

 • Ebat (dıştan dışa): 50 x 92 cm
 • Küvet ebatları: 34 x 41 cm (büyük) // 21,8 x 27,3 cm (küçük)
 • Derinlik: 20 / 14 cm
 • Kalınlık: 0,80 mm
 • Yüzey seçeneği: Polisajlı / Dekorlu (videolu anlatım için tıklayınız)
 • Yön seçeneği: Tek yönlüdür, damlalık solda, küçük küvet sağdadır.
 • Malzeme: 1. kalite paslanmaz çelik (304:18/10)
 • Çöp öğütücüsüne uygundur.
 • 80 cm’lik mutfak dolaplarına veya 90 derece köşe tezgahlara uygundur.
 • KDV, sifon ve klips – conta setleri fiyata dahildir.
 • Sifon montaj videosu: Sifon montaj videosu için buraya tıklayın.
 • Sipariş vermeden önce ürünün yakından ve tezgaha monte edilmiş fotoğrafını görmek ve her türlü sorularınızı sormak için tıklayınız: (WhatsApp telefona eklemeden tıkla&sohbet)

» SİPARİŞ FORMU:

* işaretli kısımların doldurulması zorunludur.
Help Text
Help Text


NOT: Formu doldurup sipariş verdiğinizde, siparişin bize ulaştığından emin olmak, stok durumunu ve teslim süresini öğrenmek vb için lütfen bizi (0212) 551 53 33 veya (0531) 686 63 75 no’lu telefonlardan arayarak siparişi teyid ediniz.


ÜRÜN HAKKINDA:

 1. En iyi fiyat garantisi: Bu ürün EN İYİ FİYAT GARANTİLİ bir üründür, yani bu ürün en ucuz olarak bizde bulunmaktadır.
 2. Kargo: Kargo şartlarını öğrenmek için arayınız.
 3. Hemen teslim: Stoklu mal, hızlı teslimat
 4. Ödeme: Türkiye’nin her yerinde kapıda ödeme imkanı
 5. Kalite: Ürünlerimiz 304 kalite (18/10) paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yani asit, tuz ruhu, kireç çözücü vb yüzey aşındırıcı maddelerle temas etmediği müddetçe, ürünler asla paslanmazlar. Ayrıca ürünlerimizin TSE, ce ve ISO 9001:2008 kalite sertifikaları bulunmaktadır.
 6. Garanti: Ürünlerimiz paslanmaya karşı 2 yıl üretici garantisi altındadır. Ancak fabrika garanti belgesi vermemektedir. Bununla birlikte, paslanmaz çelik evye kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde, ürünlerimiz bir ömür paslanmadan kalacak; artık “sıkıldığınızda” evyenizi değiştirme ihtiyacı hissedeceksiniz.
 7. (7 / 24) Sipariş ve Teslimat İmkanı: Cumartesi ve Pazar günleri de açığız. 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz, hazır stoğu olan ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul içi elden teslimat yapılabilir.
 8. Toplu Sipariş: Toplu siparişleriniz için özel fiyat sorunuz.
 9. Diğer Koşullar:
 • Teslim: Hazır stoğu olan ürünler aynı gün veya ertesi gün kargoya teslim edilir. Hazır stoğu olmayan ürünlerin siparişi verildikten sonra fabrikadan getirtme ve stok durumuna göre 3 – 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
 • Kullanım Şekli: Evyelerimizi asit, yoğun amonyak, kireç çözücü, pas çözücü, porçöz, tuz ruhu vb yüzey aşındırıcı kimyasallardan uzak tuttuğunuz takdirde, evyelerimiz ömür boyu paslanmazlar. Bu kimyasallar her türlü çeliğe aynı etkiyi gösterirler.
 • İade ve Değişim Şartları: Bizden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı iade söz konusu olursa ilk ödenen kargo ile iade kargosu ürünü iade edene aittir; değişim söz konusu olursa geri gönderim kargosu ile 2. kez gönderim kargosu ürünü değiştirene aittir. Ürün üzerinde üretim hatası olması durumunda, hatanın satın alan tarafından fotoğrafla açıkça görüntülenip bunun tarafımızca onaylanmasına müteakip, ürünün kullanılmaması ve paketlemesine zarar verilmemesi koşuluyla ve iade kargosunun gönderene ait olması veya İstanbul depomuza bizzat gelinmesi koşuluyla ürünün iadesi yapılabilir. İade süresi 5 iş günüdür. Alıcı taraf sipariş verdiğinde bu şartı peşinen kabul etmiştir. Bu uygulama keyfi iadelerin önüne geçilmesi amacı taşır.

Evyenizi iyi günlerde kullanın…

KARGO&ÖDEME: Ürünlerin kargo durumlarını ve özel tekliflerimizi öğrenmek için arayın: (0531) 686 63 75. Ürünler 2 şekilde kargo ile gönderilebilmektedir: (1) EFT/Havale: MNG Kargo ile kapıda ödemesiz olarak gönderilebilir. Fiyata kargo dahil olan ürünlerde herhangi bir fiyat farkı oluşmamaktadır. Fakat ödeme olarak EFT/Havale yapılması gerekmektedir. (2) Kapıda ödeme: MNG Kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderilebilir. Bu durumda ürünün büyüklüğüne göre ortalama 5 - 16 ₺ civarında kapıda ödeme fiyat farkı oluşmaktadır. Ayrıca aracı kargo firması ile çalıştığımız için bazen ürün aracı kargo firmasına verildiği gün, bazen de 1 gün sonra kargo çıkışı yapılmaktadır. Kapıda ödemeli gönderilerde kargo görevlisi ürünü kapınıza getirir, nakit veya kredi kartı tek çekim olarak ödemeyi aldıktan sonra ürünü teslim eder. Bazen müşteri önce ürünü görüp, beğenirse almak, beğenmezse iade etmek eğiliminde oluyor; kargo görevlisi buna müsaade etmeyecektir. Çünkü koli açılır da, ürün iade edilmek istenirse, eskisi gibi geri paketlenemeyeceğinden, iade kargosu sırasında hasar riski artar ve bunu kargo firması üstlenmek zorunda kalır. Bu durumdan kaçınmak için, kargo görevlisi önce ödemeyi alır, sonra ürünü teslim eder. Eğer koli üzerinde bir hasar ibaresi varsa, kargo görevlisinden beklemesini rica edip (kendi inisiyatifindedir), onun şahitliğinde koliyi açmanızı öneririz. Kargo görevlileri genelde kolinin açılmasını beklemek istememektedirler. Bundan dolayı kargo şubesinden alma imkanınız varsa teslim adresi olarak size en yakın kargo şubesi adresini verebilirsiniz. Eğer üründe hasar çıkarsa, hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağının "Teslimat Anında Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı olması gerekiyor, "Teslimattan Sonra Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı tutanaklarda genelde hak talep edilememektedir. Hasar tespit tutanağı tutturulmaması durumu ve bunun sonuçlarından AnkastreEvyeci mesul değildir. Kargoda hasar görme ihtimalinin %1'den bile az olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü paketlemeyi özenle yapmakta ve pakedin hasar alması muhtemel noktaları ekstra besleyerek paketleme konusunda başarılı bir çalışma yapmaktayız. Ürüne itiraz süresi, teslim tarihinden itibaren 1 gündür. Üründe herhangi bir hasar/deformasyon söz konusu ise bu süre içinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. FATURA: Özellikle kurumsal fatura isteyen firmaların, vergi dairesi ve vergi numarası bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. Sipariş esnasında belirtilmediği takdirde, faturalandırılamama durumundan AnkastreEvyeci mesul değildir.