Kalite ve ucuzluk bir arada!
TEK GÖZLÜ GRANİT EVYE
 • Ebat (içten içe): 36,5 x 39 cm (tezgah altı olarak monte edilecekse bu ebatlar dikkate alınmalıdır)
 • Ebat (dıştan dışa): 43 x 45 cm (üstten monte edilecekse bu ebatlar dikkate alınmalıdır)
 • Derinlik: 20 cm
 • Granit renk seçenekleri: Siyah / Beyaz / Krem / Açık Gri / Antrasit Gri 
 • Yön seçeneği: Bu evye sadece küvetten oluştuğu için batarya deliği örnek resimdeki gibi tezgaha açılır, sağ – sol durumu yoktur
 • Montaj şekli: Bu evye hem tezgaha üstten, hem de alttan monte edilebilir. Üstten monte edilecekse dıştan dışa ebatı, alttan monte edilecekse içten içe ebatı dikkate alınmalıdır. 
 • En iyi fiyat: Piyasada tanınmış markalar aynı evyeyi 1.100 TL üzerinde fiyatlarla satmaktadırlar. Benzer ürünleri daha uygun fiyata da bulabilirsiniz. Ancak kalitesinden emin olacağınız yer burasıdır; kalite-fiyat ekseninde doğru seçim. 
 • Garanti: 2 yıl garantilidir. 
 • Kampanya: Fiyatlarımız kampanyalı ve net fiyatlardır. 
 • Dikkat! Kesinlikle plastik karışımı olan granit görünümlü hafif evyelerden değildir. Piyasada bu fiyatlara plastik karışımı olan granit görünümlü evyeler vardır.
 • Türk malıdır.
 • Çöp öğütücüsüne uygundur.
 • 40 cm’lik mutfak dolaplarına uygundur.
 • Sifon seti fiyata dahil, KDV ve nakliye dahil değildir.
 • İstanbul dışı için otobüs ücreti (Metro Turizm ile) tahmini 50 TL’dir. Detaylı bilgi için aşağıdaki Diğer Koşullar > Nakliye başlığını okuyunuz.
 • Her türlü sorularınızı sormak için tıklayınız: (WhatsApp telefona eklemeden tıkla&sohbet)

GRANİT İÇERİĞİ:
%75/80 granit tozu + %20/25 doğal reçine

Dikkat! Plastik karışımı olan hafif evyelerden değildir. 

Fırınlama yöntemiyle üretilmekte, homojenize bir üründür; kanserojen değildir. Antibakteriyeldir.

» SİPARİŞ FORMU:

* işaretli kısımların doldurulması zorunludur.
Help Text
Help Text


NOT: Formu doldurup sipariş verdiğinizde, siparişin bize ulaştığından emin olmak, stok durumunu ve teslim süresini öğrenmek vb için lütfen bizi (0212) 551 53 33 veya (0531) 686 63 75 no’lu telefonlardan arayarak siparişi teyid ediniz.


ÜRÜN HAKKINDA:

 1. En iyi fiyat garantisi: Bu ürün EN İYİ FİYAT GARANTİLİ bir üründür, yani bu ürün en ucuz olarak bizde bulunmaktadır. Benzer ürünleri daha uygun fiyata da bulabilirsiniz. Ancak kalitesinden emin olacağınız yer burasıdır; kalite-fiyat ekseninde doğru seçim.
 2. Kargo: Kargo şartlarını öğrenmek için arayınız.
 3. (7 / 24) Sipariş ve Teslimat İmkanı: Cumartesi ve Pazar günleri de açığız. 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz, hazır stoğu olan ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul içi elden teslimat yapılabilir.
 4. Toplu Sipariş: Toplu siparişleriniz için özel fiyat sorunuz.
 5. Diğer Koşullar:
 • Teslim: Hazır stoğu olan ürünler aynı gün veya ertesi gün teslim edilir. Hazır stoğu olmayan ürünlerin siparişi verildikten sonra fabrikadan getirtme ve stok durumuna göre 3 – 5 iş günü içerisinde verilir.
 • Nakliye: Granit evyeler ağır ürünler oldukları için ve günümüz kargo firmalarının ürünleri kaldırarak taşımak yerine atabildikleri ve bu nedenle de ürüne zarar verebildikleri gerçeği çerçevesinde, granit evyelerin nakliyesi şu şekilde olmaktadır:
  (*) Perakende satışlardaİstanbul içi Esenyurt depo veya Bahçelievler teslim noktalarından, veya bu 2 nokta arasındaki güzergahtaki herhangi bir noktadan, yahut, güzergah dışı adresler için mümkün olduğunca yine elden teslim edilmeye çalışılır. İstanbul dışı için en sağlıklı gönderim olarak otobüs ile (genelde Metro Turizm veya diğer otobüs firmaları ile) gönderilmektedir.
  (*) Toptan satışlardaİstanbul içi belirli güzergahlara bizzat teslim edilir. İstanbul dışı palet üzerinde ambarla sağlıklı bir şekilde gönderilebilmektedir.
 • Kullanım Şekli: Granit evyelerimiz darbelere, ısı şoklarına, derin çiziklere karşı dayanıklıdır. Ancak uzun ömürlülüğü açısından asit, yoğun amonyak, kireç çözücü, pas çözücü, tuz ruhu vb yüzey aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz, tel fırçalar kullanmayınız, üzerinde doğrama yapmayınız ve ocaktan aldığınız tencereler için altlık kullanınız.
 • Temizlik: Granit evyelerimiz gözeneksiz ve antibakteriyeldir. Temizliği için güçlü kimyasallar kullanmaya gerek yoktur. Basit sabunlu su veya bulaşık deterjanı uygulanmış bez veya sünger ile yüzeyinin temizlenip, kuru bir bezle kurulanması yeterlidir. 1 – 2 ayda bir sirkeli su ile ovularak periyodik bakım yapılabilir.
 • İade ve Değişim Şartları: Bizden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı iade söz konusu olursa ilk ödenen kargo ile iade kargosu ürünü iade edene aittir; değişim söz konusu olursa geri gönderim kargosu ile 2. kez gönderim kargosu ürünü değiştirene aittir. Ürün üzerinde üretim hatası olması durumunda, hatanın satın alan tarafından fotoğrafla açıkça görüntülenip bunun tarafımızca onaylanmasına müteakip, ürünün kullanılmaması ve paketlemesine zarar verilmemesi koşuluyla ve iade kargosunun gönderene ait olması veya İstanbul depomuza bizzat gelinmesi koşuluyla ürünün iadesi yapılabilir. İade süresi 5 iş günüdür. Alıcı taraf sipariş verdiğinde bu şartı peşinen kabul etmiştir. Bu uygulama keyfi iadelerin önüne geçilmesi amacı taşır.

Evyenizi iyi günlerde kullanın…

KARGO&ÖDEME: Ürünlerin kargo durumlarını ve özel tekliflerimizi öğrenmek için arayın: (0531) 686 63 75. Ürünler 2 şekilde kargo ile gönderilebilmektedir: (1) EFT/Havale: MNG Kargo ile kapıda ödemesiz olarak gönderilebilir. Fiyata kargo dahil olan ürünlerde herhangi bir fiyat farkı oluşmamaktadır. Fakat ödeme olarak EFT/Havale yapılması gerekmektedir. (2) Kapıda ödeme: MNG Kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderilebilir. Bu durumda ürünün büyüklüğüne göre ortalama 5 - 16 ₺ civarında kapıda ödeme fiyat farkı oluşmaktadır. Ayrıca aracı kargo firması ile çalıştığımız için bazen ürün aracı kargo firmasına verildiği gün, bazen de 1 gün sonra kargo çıkışı yapılmaktadır. Kapıda ödemeli gönderilerde kargo görevlisi ürünü kapınıza getirir, nakit veya kredi kartı tek çekim olarak ödemeyi aldıktan sonra ürünü teslim eder. Bazen müşteri önce ürünü görüp, beğenirse almak, beğenmezse iade etmek eğiliminde oluyor; kargo görevlisi buna müsaade etmeyecektir. Çünkü koli açılır da, ürün iade edilmek istenirse, eskisi gibi geri paketlenemeyeceğinden, iade kargosu sırasında hasar riski artar ve bunu kargo firması üstlenmek zorunda kalır. Bu durumdan kaçınmak için, kargo görevlisi önce ödemeyi alır, sonra ürünü teslim eder. Eğer koli üzerinde bir hasar ibaresi varsa, kargo görevlisinden beklemesini rica edip (kendi inisiyatifindedir), onun şahitliğinde koliyi açmanızı öneririz. Kargo görevlileri genelde kolinin açılmasını beklemek istememektedirler. Bundan dolayı kargo şubesinden alma imkanınız varsa teslim adresi olarak size en yakın kargo şubesi adresini verebilirsiniz. Eğer üründe hasar çıkarsa, hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağının "Teslimat Anında Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı olması gerekiyor, "Teslimattan Sonra Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı tutanaklarda genelde hak talep edilememektedir. Hasar tespit tutanağı tutturulmaması durumu ve bunun sonuçlarından AnkastreEvyeci mesul değildir. Kargoda hasar görme ihtimalinin %1'den bile az olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü paketlemeyi özenle yapmakta ve pakedin hasar alması muhtemel noktaları ekstra besleyerek paketleme konusunda başarılı bir çalışma yapmaktayız. Ürüne itiraz süresi, teslim tarihinden itibaren 1 gündür. Üründe herhangi bir hasar/deformasyon söz konusu ise bu süre içinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. FATURA: Özellikle kurumsal fatura isteyen firmaların, vergi dairesi ve vergi numarası bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. Sipariş esnasında belirtilmediği takdirde, faturalandırılamama durumundan AnkastreEvyeci mesul değildir.