Kalite ve ucuzluk bir arada!
ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU (açıklama aşağıdadır):
ÜRÜN VİDEOSU (açıklama aşağıdadır):

AQUARiS TEKNOLOJİK & ŞELALE MODLU WORKSTATION EVYE (SİYAH) – WS608BL
 • Ürün kodu: WS608BL
 • Ebat (dıştan dışa): 45 x 75 cm
 • Ebat (içten içe): 35 x 70 cm
 • Kalınlık: 3,00 mm (üst tabla) / 1,00 mm (küvet)
 • Radius: 15 
 • Derinlik: 22,5 cm
 • Renk: Siyah PVD (koyu füme)
 • Yüzey: PVD kaplamalı çelik evye (evyeye siyah rengi verir, çizilmeye ve aşınmaya (korozyona) karşı ekstra direnç sağlar)
 • Malzeme: 1. kalite (304 kalite) paslanmaz çelik (Tanınmış büyük evye markalarının kullandığı hammaddeyle aynı hammadde)
 • Marka: AQUARiS EVYE
 • Yön seçeneği: Bu evye sadece küvetten oluştuğu için sağ – sol durumu yoktur
 • Montaj şekli: Bu evye hem tezgaha üstten tezgah üstü ve tezgaha sıfır olarak, hem de alttan monte edilebilir. Üstten monte edilecekse dıştan dışa ebatı, alttan monte edilecekse üst tarafta bataryanın bittiği nokta ile alt tarafta küvetin bittiği nokta arası dikkate alınmalıdır ve tezgah içeri taşırılmamalıdır.
 • En iyi fiyat: Piyasada tanınmış markalar aynı evyeyi 13.000 TL üzerinde fiyatlarla satmaktadırlar. Benzer ürünleri daha uygun fiyata da bulabilirsiniz. Ancak kalitesinden emin olacağınız yer burasıdır; kalite-fiyat ekseninde doğru seçim.
 • Garanti: 5 yıl garantilidir. 
 • Kampanya: Fiyatlarımız kampanyalı ve net fiyatlardır. 
 • Çöp öğütücüsüne uygundur.
 • 75 cm’lik mutfak dolaplarına uygundur.
 • Sipariş vermeden önce ürünün yakından ve tezgah üzerinde çekilmiş fotoğrafını görmek ve her türlü sorularınızı sormak için tıklayınız: (WhatsApp telefona eklemeden tıkla&sohbet)

 

SETE DAHİL OLANLAR:
Teknolojik Workstation Evye + sifon takımı + sifon kapağı
Şelaleli çok fonksiyonlu armatür/musluk
(Spiralli uzayabilir kafalı + şelaleli su çıkışı + armatür kafasında 2 su modu + 1 fıskiye özellikli)
Dikdörtgen çelik sepet
(yarım küvet olarak kullanılabilir, evye içindeki raylarda kaydırılabilir)
Üçgen çelik sepet
(kevgir özellikli, evye içindeki raylarda kaydırılabilir)
KDV ve nakliye dahil değildir.

NOT: Ürünün özelliklerinde ve sete dahil olan aksesuarlarda o anki stok durumuna göre bazı değişiklikler olabilir. O anki geçerli ürünün set içeriğini sorunuz.

 

ÜRÜNÜN AVANTAJLARI:

 • PVD kaplama: Siyah renkli çelik evyeye sahip olma imkanı sağlar. Piyasada boya ile siyaha boyanıp, kısa kullanımdan sonra boyası kalkan evyelerden kesinlikle değildir.
 • Workstation (iş istasyonu) türünde bir evyedir: Üzerinde bulunan rayları sayesinde sepet, kesme tahtası vb aksesuarları ile ürünün fonksiyonelliğini arttırabilir; yıkama, kesme, temizleme vb işlerini tek bir iş istasyonu olarak bu evyede yapabilirsiniz.
 • Çizilmeye karşı ekstra dirençlidir: PVD kaplı evyelerin en önemli özelliği çizilmeye karşı ekstra direnç sağlamasıdır (Ama dikkat edilmelidir ki, hiç çizilmez değildir).
 • Aşınmaya karşı özel yüzey: PVD kaplamanın bir diğer özelliği de ürünün kullanım esnasında aşınımını azaltır.
 • Özel üretim el yapımıdır: Çelik evyeler normalde sıvama yöntemiyle pres makinelerinde çektirilerek üretildikleri için, çelik kalınlığında çektirme yapıldıkça az da olsa bir azalma olur. El yapımı evyelerde böyle bir durum yoktur.
 • Ses yalımı yüksektir: Tabanında ses emici pade ilaveten, boya kaplaması vardır, ekstra ses emici özelliği sağlar
 • Ekstra derin küvetlidir
 • Ekstra kalın çelikten üretilmiştir
 • Temizliği çok kolaydır: Basit temizleyiciler temizlik için yeterlidir. Dikkat edilmelidir ki, asit, tuz ruhu, kireç çözücü, porçöz gibi yüzey aşındırıcı kimyasallar, çeliğin kendi doğası nedeniyle ürüne zarar verebilir.

 

» SİPARİŞ FORMU:

* işaretli kısımların doldurulması zorunludur.
Help Text
Help Text

NOT: Formu doldurup sipariş verdiğinizde, siparişin bize ulaştığından emin olmak, stok durumunu ve teslim süresini öğrenmek vb için lütfen bizi (0212) 551 53 33 veya (0531) 686 63 75 no’lu telefonlardan arayarak siparişi teyid ediniz.

ÜRÜN HAKKINDA:

 1. En iyi fiyat garantisi: Bu ürün EN İYİ FİYAT GARANTİLİ bir üründür, yani bu ürün en ucuz olarak bizde bulunmaktadır. Benzer ürünleri daha uygun fiyata da bulabilirsiniz. Ancak kalitesinden emin olacağınız yer burasıdır; kalite-fiyat ekseninde doğru seçim.
 2. Kargo: Kargo şartlarını öğrenmek için arayınız.
 3. (7 / 24) Sipariş ve Teslimat İmkanı: Cumartesi ve Pazar günleri de açığız. 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz, hazır stoğu olan ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. İstanbul içi elden teslimat yapılabilir.
 4. Toplu Sipariş: Toplu siparişleriniz için özel fiyat sorunuz.
 5. Diğer Koşullar:
 • Teslim: Hazır stoğu olan ürünler aynı gün veya ertesi gün kargoya teslim edilir. Hazır stoğu olmayan ürünlerin siparişi verildikten sonra fabrikadan getirtme ve stok durumuna göre 3 – 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.
 • Kullanım Şekli: PVD kaplama evyelerimiz darbelere, ısı şoklarına, derin çiziklere karşı dayanıklıdır. Ancak uzun ömürlülüğü açısından asit, yoğun amonyak, kireç çözücü, pas çözücü, tuz ruhu vb yüzey aşındırıcı kimyasallardan uzak tutunuz, tel fırçalar kullanmayınız, üzerinde doğrama yapmayınız ve ocaktan aldığınız tencereler için altlık kullanınız.
 • Temizlik: Evyelerimizi asit, yoğun amonyak, kireç çözücü, pas çözücü, porçöz, tuz ruhu vb yüzey aşındırıcı kimyasallardan uzak tuttuğunuz takdirde, evyelerimiz asla paslanmazlar. Bu kimyasallar her türlü çeliğe aynı etkiyi gösterirler.
 • İade ve Değişim Şartları: Bizden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı iade söz konusu olursa ilk ödenen kargo ile iade kargosu ürünü iade edene aittir; değişim söz konusu olursa geri gönderim kargosu ile 2. kez gönderim kargosu ürünü değiştirene aittir. Ürün üzerinde üretim hatası olması durumunda, hatanın satın alan tarafından fotoğrafla açıkça görüntülenip bunun tarafımızca onaylanmasına müteakip, ürünün kullanılmaması ve paketlemesine zarar verilmemesi koşuluyla ve iade kargosunun gönderene ait olması veya İstanbul depomuza bizzat gelinmesi koşuluyla ürünün iadesi yapılabilir. İade süresi 5 iş günüdür. Alıcı taraf sipariş verdiğinde bu şartı peşinen kabul etmiştir. Bu uygulama keyfi iadelerin önüne geçilmesi amacı taşır.

Evyenizi iyi günlerde kullanın…

KARGO&ÖDEME: Ürünlerin kargo durumlarını ve özel tekliflerimizi öğrenmek için arayın: (0531) 686 63 75. Ürünler 2 şekilde kargo ile gönderilebilmektedir: (1) EFT/Havale: MNG Kargo ile kapıda ödemesiz olarak gönderilebilir. Fiyata kargo dahil olan ürünlerde herhangi bir fiyat farkı oluşmamaktadır. Fakat ödeme olarak EFT/Havale yapılması gerekmektedir. (2) Kapıda ödeme: MNG Kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderilebilir. Bu durumda ürünün büyüklüğüne göre ortalama 5 - 16 ₺ civarında kapıda ödeme fiyat farkı oluşmaktadır. Ayrıca aracı kargo firması ile çalıştığımız için bazen ürün aracı kargo firmasına verildiği gün, bazen de 1 gün sonra kargo çıkışı yapılmaktadır. Kapıda ödemeli gönderilerde kargo görevlisi ürünü kapınıza getirir, nakit veya kredi kartı tek çekim olarak ödemeyi aldıktan sonra ürünü teslim eder. Bazen müşteri önce ürünü görüp, beğenirse almak, beğenmezse iade etmek eğiliminde oluyor; kargo görevlisi buna müsaade etmeyecektir. Çünkü koli açılır da, ürün iade edilmek istenirse, eskisi gibi geri paketlenemeyeceğinden, iade kargosu sırasında hasar riski artar ve bunu kargo firması üstlenmek zorunda kalır. Bu durumdan kaçınmak için, kargo görevlisi önce ödemeyi alır, sonra ürünü teslim eder. Eğer koli üzerinde bir hasar ibaresi varsa, kargo görevlisinden beklemesini rica edip (kendi inisiyatifindedir), onun şahitliğinde koliyi açmanızı öneririz. Kargo görevlileri genelde kolinin açılmasını beklemek istememektedirler. Bundan dolayı kargo şubesinden alma imkanınız varsa teslim adresi olarak size en yakın kargo şubesi adresini verebilirsiniz. Eğer üründe hasar çıkarsa, hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağının "Teslimat Anında Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı olması gerekiyor, "Teslimattan Sonra Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı tutanaklarda genelde hak talep edilememektedir. Hasar tespit tutanağı tutturulmaması durumu ve bunun sonuçlarından AnkastreEvyeci mesul değildir. Kargoda hasar görme ihtimalinin %1'den bile az olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü paketlemeyi özenle yapmakta ve pakedin hasar alması muhtemel noktaları ekstra besleyerek paketleme konusunda başarılı bir çalışma yapmaktayız. Ürüne itiraz süresi, teslim tarihinden itibaren 1 gündür. Üründe herhangi bir hasar/deformasyon söz konusu ise bu süre içinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. FATURA: Özellikle kurumsal fatura isteyen firmaların, vergi dairesi ve vergi numarası bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. Sipariş esnasında belirtilmediği takdirde, faturalandırılamama durumundan AnkastreEvyeci mesul değildir.