Kalite ve ucuzluk bir arada!

ÜRÜN İNCELEME VİDEOSU:

1,5 GÖZLÜ DAMLALIKLI ANKASTRE EVYE

 • Ebat: 50 x 100 cm (dıştan dışa)
 • Küvet ebatları: 35 x 40 cm (büyük) // 16 x 30 cm (küçük)
 • Derinlik: 17,5 cm (büyük) // 13 cm (küçük)
 • Kalınlık: 0,60 mm
 • Yüzey seçeneği: Saten
 • Çelik malzeme: 1. sınıf 304 kalite paslanmaz çelik (ürün TSE’lidir)
 • Dolap ölçüsü: 60 cm’lik mutfak dolaplarına uygundur.
 • Sifon: Büyük kafa taşmalı sifon (çöp öğütücüsüne uygun)
 • Fiyata KDV, belirtilen sifon takımı ve klips/conta setleri dahil, nakliye hariçtir.
 • Toplu siparişler için verilmiş özel fiyattır. Yüksek adetli projeler için irtibat kurunuz.
 • Ödeme: Nakit / EFT / Kredi Kartı / Mail Order (mail order 5.000 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir, Bonus’a 4 taksit yapılabilmektedir)
 • Termin / teslim: Hazır stoğu olan ürünler aynı gün veya sevkiyat programına göre 1 veya 2 gün içerisinde belirteceğiniz ambara / kargo firmasına teslim edilir. Hazır stoğu olmayan ürünler fabrika üretim programına göre ortalama 1 hafta içerisinde temin edilip, sevkiyat programı durumuna göre, ambara / kargo firmasına teslim edilir. Veya arzu ederseniz İstanbul depomuzdan teslim alabilirsiniz.
 • Cumartesi – Pazar günleri de belirtilen telefonlardan arayarak veya Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz, 7 / 24 sipariş verebilirsiniz. 
 • Projenize özel fiyat sorunuz: (WhatsApp telefona eklemeden tıkla&sohbet)
 • Sipariş formu aşağıdadır.

 

» SİPARİŞ FORMU:

* işaretli kısımların doldurulması zorunludur.
Help Text


NOT: Formu doldurup sipariş verdiğinizde, siparişin bize ulaştığından emin olmak, stok durumunu ve teslim süresini öğrenmek vb için lütfen bizi (0212) 551 53 33 veya (0531) 686 63 75 no’lu telefonlardan arayarak siparişi teyid ediniz.


» FİYAT LİSTESİ / KATALOG TALEBİ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ:

* işaretli kısımların doldurulması zorunludur.

Evyenizi iyi günlerde kullanın…

KARGO&ÖDEME: Ürünlerin kargo durumlarını ve özel tekliflerimizi öğrenmek için arayın: (0531) 686 63 75. Ürünler 2 şekilde kargo ile gönderilebilmektedir: (1) EFT/Havale: MNG Kargo ile kapıda ödemesiz olarak gönderilebilir. Fiyata kargo dahil olan ürünlerde herhangi bir fiyat farkı oluşmamaktadır. Fakat ödeme olarak EFT/Havale yapılması gerekmektedir. (2) Kapıda ödeme: MNG Kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderilebilir. Bu durumda ürünün büyüklüğüne göre ortalama 5 - 16 ₺ civarında kapıda ödeme fiyat farkı oluşmaktadır. Ayrıca aracı kargo firması ile çalıştığımız için bazen ürün aracı kargo firmasına verildiği gün, bazen de 1 gün sonra kargo çıkışı yapılmaktadır. Kapıda ödemeli gönderilerde kargo görevlisi ürünü kapınıza getirir, nakit veya kredi kartı tek çekim olarak ödemeyi aldıktan sonra ürünü teslim eder. Bazen müşteri önce ürünü görüp, beğenirse almak, beğenmezse iade etmek eğiliminde oluyor; kargo görevlisi buna müsaade etmeyecektir. Çünkü koli açılır da, ürün iade edilmek istenirse, eskisi gibi geri paketlenemeyeceğinden, iade kargosu sırasında hasar riski artar ve bunu kargo firması üstlenmek zorunda kalır. Bu durumdan kaçınmak için, kargo görevlisi önce ödemeyi alır, sonra ürünü teslim eder. Eğer koli üzerinde bir hasar ibaresi varsa, kargo görevlisinden beklemesini rica edip (kendi inisiyatifindedir), onun şahitliğinde koliyi açmanızı öneririz. Kargo görevlileri genelde kolinin açılmasını beklemek istememektedirler. Bundan dolayı kargo şubesinden alma imkanınız varsa teslim adresi olarak size en yakın kargo şubesi adresini verebilirsiniz. Eğer üründe hasar çıkarsa, hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağının "Teslimat Anında Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı olması gerekiyor, "Teslimattan Sonra Hasar Tespit Tutanağı" başlıklı tutanaklarda genelde hak talep edilememektedir. Hasar tespit tutanağı tutturulmaması durumu ve bunun sonuçlarından AnkastreEvyeci mesul değildir. Kargoda hasar görme ihtimalinin %1'den bile az olduğunu da belirtmek isteriz. Çünkü paketlemeyi özenle yapmakta ve pakedin hasar alması muhtemel noktaları ekstra besleyerek paketleme konusunda başarılı bir çalışma yapmaktayız. Ürüne itiraz süresi, teslim tarihinden itibaren 1 gündür. Üründe herhangi bir hasar/deformasyon söz konusu ise bu süre içinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. FATURA: Özellikle kurumsal fatura isteyen firmaların, vergi dairesi ve vergi numarası bilgilerini bildirmeleri gerekmektedir. Sipariş esnasında belirtilmediği takdirde, faturalandırılamama durumundan AnkastreEvyeci mesul değildir.