EVYE’DE KAMPANYA! Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE – EN UYGUN FİYATLAR BİZDE!

* Tüm ürünlerimizde büyük indirimler sizleri bekliyor!
Ürünleri fabrika fiyatlarıyla alın, evyeye servet ödemeyin! Çünkü biz “üreticiden tüketiciye” ilkesiyle çalışıyoruz. Anasayfa’da ürünlerin üzerinde, ürünlerimizi piyasa fiyatlarından % ne kadar daha ucuza alabileceğiniz belirtilmiştir.

* Biz sadece ürünümüzü satıyoruz!
Bizim amacımız fiyatları şişirmeden ürünleri tüketiciye ulaştırmaktır. “Diğerleri” ürünleriyle birlikte markalarını da satmaktadırlar. Yani mağazacılık giderleri, markalaşma için yaptıkları reklam giderleri vb de fiyatlara yansımaktadır. Ancak “biz sadece ürünlerimizi satıyoruz”! Bu yüzden fiyatlarımız piyasaya göre çok daha uygundur.

* 100 TL üzeri tüm ürünlerde ÜCRETSİZ KARGO!
Değeri 100 TL’yi aşan tüm ürünlerde kargo ücretsizdir (aksi belirtilmediği takdirde). Ürün açıklama kısımlarında kargonun ücretsiz olduğu ayrıca belirtilmiştir. Değeri tek başına 100 TL’yi bulmayan ürünlerden birden fazla alınması ve toplam değerin 100 TL’yi aşması durumunda da kargo ücretsizdir.

* PTT Kargo ile KAPIDA ÖDEME!
Bizde ürün kapınıza geldikten sonra ödeme yaparsınız.

* Kaliteli ürünler!
Ürünlerimiz 1. kalite paslanmaz çelik (304 kalite) ile tam otomasyonlu üretim tesislerinde Avrupa standartlarında üretilmektedir. Belgelerimiz:
“ce (Avrupa Standartlarına Uygunluk) Belgesi”,
“TSE (Türk Standartlarına Uygunluk) Belgesi”
“ISO 9001 Belgesi”

by AnkastreEvyeci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>